Hizmetlerimiz | Mevzuat Danışmanlığı


 

 

Mevzuat Danşmanlığı

 

Doğru bilgi ile yola çıkmak dış ticaret sürecinizin sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için  gerekli olan en önemli aşamadır.  Yanlış veya eksik   bilgi dayalı başlatılan dış ticaret  sürecinin sonunda karşılaşılacak maliyet  küresel ekonomide giderek daha da artan rekabet koşulları nedeni ile  firmanızın rekabet  edebilme şansını yitirmesine sebep olacaktır. 


Dış Ticaret mevzuatı gerek kapsam genişliği gerekse değişkenliği sebebiyle uzmanlık ve güncel kalmayı gerektiren bir mevzuattır. Aksu gümrük müşavirliği firması olarak; ithalat veya ihracatını yapmayı planladığınız eşyalarınızın  gerekli olan tüm mevzuat çalışmasını sizler için yerine getiriyor, karşınıza çıkabilecek tüm maliyet unsurlarını  sizlere rapor olarak bildiriyoruz. Rekabet edebilmenin  düşük maliyet ile sağlanabildiği gerçeği ile doğru danışmanlık hizmetini almak sizlere artı değer olarak geri dönüş yapacaktır. Doğru danışmanlık yüksek rekabet şansı…

 

Aksu
Gümrük Müşavirliği

Kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışıyla faaliyet  başladığı günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiş olan firmamız  etik değerler çerçevesinde müşteri memnuniyetinden ödün vermeden  Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetleri sunan bir şirket haline gelmiştir.

MERKEZ OFİS

ADRES :
Aydınevler, Sancak Sk. No:9 Optimum plaza Kat : 2 Daire: 3 34854

Maltepe/İstanbul