Faydalı Linkler

Kalite Politikamız

AKSU Gümrük Müşavirliği olarak görüşümüz gümrük müşavirliği mesleğinin artık sadece ürünlerin gümrük işlemleri ile sınırlı olmaması şeklindedir. Aynı zamanda müşterilerimizin gereğinde hukuk danışmanı, mali danışmanı ve yol göstericisi olmak ana hedefimizdir.

Şirketimiz İnteraktif Gümrükleme ve Dijital Arşiv sistemlerini bünyesine adapte eden gümrük müşavirliği firmasıdır. Bu sistemler sayesinde müşterilerimiz ofislerinden kendilerine ait kullanıcı adları ve şifreleri ile sisteme giriş yapıp evraklarının hangi aşamada olduğunu görebilir. Ayrıca işlemi biten dosyalara ait evrakların fotokopilerine ulaşabilirler.

Biz, AKSU Gümrük Müşavirliği olarak işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve sistemli olması için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Yaşanan bürokrasiyi siz müşterilerimize ne kadar az yansıtırsak o kadar nitelikli hizmet verileceğinin bilinciyle hareket etmekteyiz. Sizler ve bizler Lojistik dünyasına dahil olan bir grup olarak, zamanın değerini ve bu zamanın en verimli şekilde kullanabilmenin yolunun ise sistem ve teknolojinin birleşimi ile yapılabileceğini de biliyoruz

Kaliteye ve müşteri memnuniyetine herşeyden daha çok önem veren şirketimiz hizmet kalitesini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetimi sistemi Belgesi ile belgelemiş ve sürekli kendini yeniler dinamik bir yapı içerisinde, konularında uzman personeli ile müşterilerine ithalat ve ihracat gümrükleme işlemlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz malın her türlü gümrükleme hizmeti dışında dış ticaret danışmanlık hizmetini de vermekte ve mevzuat konusunda değerli müşterilerine bilgiler aktarmaktadır.

MİSYONUMUZ

AKSU olarak çalışma politikamız mükemmelliği ve güveni esas almaktadır. Bu politikamızın ışığında, rekabet hızı her geçen gün artan hizmet sektöründe daha kaliteli, daha verimli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmak hizmet anlayışımızın ve vizyonumuzun başlangıç noktasıdır.
Verdiğimiz hizmetlerin hızı ve planlı olma özelliği gümrüklü sahalardan geçen eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak zamandan tasarrufla birlikte, günlük ek giderleri azaltıp maliyet artışını önleyerek siz müşterilerimize, ülke ekonomisine ve sosyal yapıya katkıda bulunma temel prensibimizi oluşturmuştur.
Verdiğimiz .hizmetlerde bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci içerisinde hareket etmek ve bu şuurla ekip çalışması yapmak şirketimizin prensiplerindendir.
Sektörümüz ve siz değerli müşterilerimiz ile oluşturduğumuz sevgi ve saygı çerçevesindeki diyalogumuz, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanda kazandığımız tecrübe, deneyim ve güvenilir ekibimiz ile harmanlanarak tarafınıza sürat ve artan müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.
 

VİZYONUMUZ

Genç ve profesyonel ekibimiz ile, güveni ve istikrarı ön planda tutup, yenilikçi ve mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, hizmet aldığımız ve verdiğimiz kuruluşlara kurumsal bir kimlik taşımanın memnuniyetini yaşatmak, GSM sektörü içerisinde etik değerlere bağlı, kurumsal yapıdan vazgeçmeyen, öncü şirketler arasında yer almaktır.
Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden,konusunda uzman, ahlâklı, hırslarından arınmış, saygı ve sevgi çerçevesinde gelişmiş, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak sektörde lider olmaktır.
AKSU Gümrük Müşavirliği olarak bunu başardığımız sürece tercih edilen olacağımızın bilinci içerisindeyiz.
 

 • Döviz Kurları

  (Alış / Satış) : lt;title&g TL / ayfa Gorun TL
  (Alış / Satış) : lt;title&g TL / ayfa Gorun TL
  Devamı...
 • Bize Ulaşın

  19 Mayıs Mahallesi Sümer Sokak SÜMKO Sitesi M1/B Blok Kat : 3 Daire:13 Kozyatağı/Kadıköy - İstanbul

  Kroki İçin Tıklayın...
 • Müşteri Memnuniyet Formu

  Tavsiyelerinizi , isteklerinizi ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  Tıklayın..